DEVANA BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu"

DEVANA BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu" - Reprezentačný ples poľovníkov Slovenska / Representative ball of Slovak hunters

Zažite neopakovateľnú atmosféru 3. Devana Bálu, reprezentačného plesu poľovníkov, ktorý sa uskutoční dňa 26. januára 2018 o 19.30 Expo-aréna Incheba Bratislava. 
Dress code: Black tie - Poľovnícka uniforma a folklórny prvok vítané

Bližšie informácie a predaj lístkov na organizačnom výbore plesu:
Tel.: 0903 424 411, e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
www.klubslovenskychpolovnicok.sk 

Revive traditions and history of hunting and be a part of the unique atmosphere of 3rd „Devana Bál“, representative ball of Slovak hunters. 
Dress code: Black tie - Hunter uniform and folk element welcomed

For more information and tickets please contact Organizing Committee of ball:
Tel .: 0903 424 411, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.klubslovenskychpolovnicok.sk

 

 

5. Medzinárodna konferencia poľovníčok Srbsko Bečej

Delegácia slovenských poľovníčok sa zúčastnila na 5. Medzinárodnej konferencii poľovníčok v srbskom Bečeji. Skupinka našich členiek dorazila s očakávaním plných zážitkov so stretnutia nových aj starých známych. Piatková večera bola hlavne o zoznamovaní a v sobotu v ranných hodinách sa zúčastnili lovu prepelíc za asistencie pomocníka menom Rex a po poľovačke pokračovali so streľbou na vajcia - Šičara. Tradičné srbské vítanie zo strany domácich a láskavé slová prezidentky klubu boli zárukou úspešného gala večera. Veľká vďaka patrí srbským poľovníčkam, že každoročne organizujú úspešne stretnutie poľovníčok a rok čo rok zväčšujúcou účasťou.

 

Devana Bál 2017 úspešne za nami!

V piatok 27. 1. 2017 sme sa znovu po roku stretli na druhom Devana bále v bratislavskej Inchebe, kde sme privítali stovky poľovníkov i nepoľovníkov. Ďakujeme všetkým partnerom a priateľom, organizátorom i účinkujúcim za ich diel, ktorým prispeli k úspešnosti nášho projektu. Bez ich podpory by to naozaj nešlo a veľké poďakovanie patrí spoločnosti Incheba, ktorá sa stala generálnym partnerom tohtročného podujatia. Viac informácii o partneroch nájdete v sekcii Aktivity. 

Ďakujeme plesajúcim, že sa dobre zabávali a vytvorili úžásnú plesovú atmosféru!

Vidíme sa budúci rok.

!Fotky z plesu budú k dispozícii čoskoro ako aj portréty z fotosteny, ktoré si bude možné dodatočne stiahnuť!

Organizačný výbor plesu:

e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.klubslovenskychpolovnicok.sk

FB: Klub slovenských poľovníčok - Club of Slovak Ladies Hunters

 

Šťastný nový rok! Happy New Year!

 

Všetkým našim priateľom a priaznivcom ďakujeme za podporu v roku 2016 a prajeme veľa šťastia v novom roku!

 

We would like to thanks our friends for their support in 2016 and we wish all the best and Happy New Year!

 

 

LÍSTKY V PREDAJI Devana Bál 2017!

LÍSTKY V PREDAJI!!!

Druhý ročník Devana Bálu sa bude konať dňa 27. januára 2017 o 19H30. Organizuje ho Klub slovenských poľovníčok a Občianske združenie Devana. Veríme, že tak ako vlani sa na Devana Bále opäť stretneme a strávime spolu krásny večer v príjemnom prostredí. Sme presvedčení že prijmete naše pozvanie a príjemne sa zabavíte pri dobrom jedle pripravenom z diviny, prezentácii výborných vín slovenskej produkcie a pive najstaršieho slovenského pivovaru. Ak podporíte činnosť detí budú pre vás opäť pripravené hodnotné ceny. Cena 70 EUR/os. 

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: 0903 424 411