Kuchárska kniha - WILD FOOD

 

Vďaka projektu Woman the Hunter sme spolu s kolegyňami z Estónska a Fínska pripravili elektronickú knihu receptov jedál z diviny a zdrojov, ktoré nám ponúka les.

 

DOBRÚ CHUŤ!

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (Naiskütid_Cookbook_A4_36lk_smallest_file_size_online_.pdf)WILD FOOD[ ]10598 kB

Devana BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu" úspešne za nami!

 

V piatok 26. 1. 2018 sme sa znovu po roku stretli a to už na treťom Devana bále v bratislavskej Inchebe, kde sme privítali stovky poľovníkov i nepoľovníkov. Tento ročník sa celý ples niesol v ľudovom duchu na “Slovenskú nôtu”. Ďakujeme všetkým partnerom, priateľom, organizátorom i účinkujúcim za ich diel, ktorým prispeli k úspešnosti nášho projektu bez ich podpory by to naozaj nešlo. Veľké poďakovanie patrí spoločnosti Incheba, ktorá bola opäť generálnym partnerom tohtoročného podujatia a rovnako ďakujeme za podporu značke Budiš ako oficiálny nealko nápoj večera a Demänovka ako oficiálny alkoholický nápoj večera.

Fotky a viac informácii o partneroch nájdete v sekcii Aktivity. 

 

Ďakujeme plesajúcim, že sa dobre zabávali a vytvorili úžásnú plesovú atmosféru!

 

Portréty z fotosteny možné poslať mailom kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Organizačný výbor plesu:

e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.klubslovenskychpolovnicok.sk

FB: Klub slovenských poľovníčok - Club of Slovak Ladies Hunters / Devana o.z.

 

 

 

DEVANA BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu"

DEVANA BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu" - Reprezentačný ples poľovníkov Slovenska / Representative ball of Slovak hunters

Zažite neopakovateľnú atmosféru 3. Devana Bálu, reprezentačného plesu poľovníkov, ktorý sa uskutoční dňa 26. januára 2018 o 19.30 Expo-aréna Incheba Bratislava. 
Dress code: Black tie - Poľovnícka uniforma a folklórny prvok vítané

Bližšie informácie a predaj lístkov na organizačnom výbore plesu:
Tel.: 0903 424 411, e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
www.klubslovenskychpolovnicok.sk 

Revive traditions and history of hunting and be a part of the unique atmosphere of 3rd „Devana Bál“, representative ball of Slovak hunters. 
Dress code: Black tie - Hunter uniform and folk element welcomed

For more information and tickets please contact Organizing Committee of ball:
Tel .: 0903 424 411, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.klubslovenskychpolovnicok.sk

 

 

5. Medzinárodna konferencia poľovníčok Srbsko Bečej

Delegácia slovenských poľovníčok sa zúčastnila na 5. Medzinárodnej konferencii poľovníčok v srbskom Bečeji. Skupinka našich členiek dorazila s očakávaním plných zážitkov so stretnutia nových aj starých známych. Piatková večera bola hlavne o zoznamovaní a v sobotu v ranných hodinách sa zúčastnili lovu prepelíc za asistencie pomocníka menom Rex a po poľovačke pokračovali so streľbou na vajcia - Šičara. Tradičné srbské vítanie zo strany domácich a láskavé slová prezidentky klubu boli zárukou úspešného gala večera. Veľká vďaka patrí srbským poľovníčkam, že každoročne organizujú úspešne stretnutie poľovníčok a rok čo rok zväčšujúcou účasťou.