Devana BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu" úspešne za nami!

V piatok 26. 1. 2018 sme sa znovu po roku stretli a to už na treťom Devana bále v bratislavskej Inchebe, kde sme privítali stovky poľovníkov i nepoľovníkov. Tento ročník sa celý ples niesol v ľudovom duchu na “Slovenskú nôtu”. Ďakujeme všetkým partnerom, priateľom, organizátorom i účinkujúcim za ich diel, ktorým prispeli k úspešnosti nášho projektu bez ich podpory by to naozaj nešlo. Veľké poďakovanie patrí spoločnosti Incheba, ktorá bola opäť generálnym partnerom tohtoročného podujatia a rovnako ďakujeme za podporu značke Budiš ako oficiálny nealko nápoj večera a Demänovka ako oficiálny alkoholický nápoj večera.

Fotky a viac informácii o partneroch nájdete v sekcii Aktivity.

Ďakujeme plesajúcim, že sa dobre zabávali a vytvorili úžásnú plesovú atmosféru!

Portréty z fotosteny možné poslať mailom kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Organizačný výbor plesu:

www.klubslovenskychpolovnicok.sk

FB: Klub slovenských poľovníčok - Club of Slovak Ladies Hunters / Devana o.z.